porno
TerazOceniaj - Ranking firm i usług powstały na bazie rzetelnych ocen i opinii - Dołącz już dziś! - Oferta - 30zł z 120zł: Karnet na 4 lub 8 wejść na zajęcia ZUMBA FITNESS®. Kup teraz a zaoszczędzisz 75% - Opinie
30zł z 120zł: Karnet na 4 lub 8 wejść na zajęcia ZUMBA FITNESS®. Kup teraz a zaoszczędzisz 75%

30zł z 120zł: Karnet na 4 lub 8 wejść na zajęcia ZUMBA FITNESS®. Kup teraz a zaoszczędzisz 75%

Adres: Dolnośląskie, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 159 53-138 Wrocław

30.00 ZŁ   120.00 ZŁ

Termin: 2012-10-19

* Data wskazująca ostatni dzień obowiązywania oferty.

Opis oferty

Nudzi Cię normalny fitness? Nie masz motywacji, żeby spędzać godziny na siłowni? Lubisz tańczyć, ale nie masz gdzie albo nie masz z kim? Przyjdź na ZUMBĘ!Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje jeszcze długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają do zabawy.Skorzystaj już teraz.ZUMBA... ... to przede wszystkim świetna zabawa, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.... jest INNA, ekscytująca - wiele rytmów, proste, bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format fitnessu....jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych i bez konieczności posiadania zdolności tanecznych. Prosta kombinacja kroków sprawia, że dobrze się bawisz już od pierwszych zajęć,? jest EFEKTYWNA! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.Więcej na www.agnieszkatyborowska.zumba.com.

Zastrzeżenia oferty

EuroBon jest ważny do 31.10.2012 r.Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 30.08.2012 r.Zajęcia odbywają się w bardzo przestronnej sali na terenie Akademii Sztuk Walki przy ul. Powstańców Śląskich 159.Zajęcia odbywają się w piątki o 17.00 i w soboty o 12.00.Od 09.11 zajęcia odbywają się w piątki o 18.00 i w soboty o 12.00. Po zakupie EuroBonu zarejestruj się telefonicznie na pierwsze zajęcia i ciesz się możliwością spróbowania fantastycznych zajęć ZUMBA FITNESS?Kontakt telefoniczny: 665 453 305.Jedna osoba może kupić nieograniczoną ilość EuroBonów.Każdy zakupiony karnet jest ważny przez 30 dni od momentu uczestnictwa w pierwszych zajęciach. Dołączyć można w każdym momencie, przed upływem terminu ważności EuroBonu.

Opinie o ofercie

Brak opinii o ofercie.